Domov >  Novice Ostale novice

Planinski večer: 2.640km dolg pohod od Monte Carla do Trsta

Datum: 23.03.2016Število vseh ogledov: 1111

PD Šoštanj vas vabi na predavanje "VIA ALPINA - direct" Igorja Gruberja, ki je v lanskem poletju uspel uresničiti svoje sanje in prehodil Rdečo pot Via Alpina od Monte Carla do Trsta. Ta pohod ga je popeljal preko celotnih Alp in osmih držav. V 107 dneh je prehodil 2.640 km in se povzpel za 140 km. Na poti ga je spremljal 14 kg nahrbtnik in 5 parov čevljev. Posnetih pa je bilo preko 12.000  fotografij. Pohod je preko socialnih omrežij redno spremljalo več kot 10.000 ljudi.

VIA ALPINA - direct

Igor je pot in dogodivščine na poti strnil v potopisni predstavitveni film (napovednik si lahko ogledate tukaj: https://youtu.be/l2fV6e875VQ). K temu pa je dodal precej vzpodbud in razmišljanj o življenju in naravi. Če ste zamudili dogajanje v živo, ne zamudite te predstavitve. Tudi za vse, ki so spremljali pohod, se bo našlo veliko novih anekdot in ekskluzivnih fotografij ter posnetkov.

Predstavitev pohoda na FB: https://www.facebook.com/ViaAlpinaDirect/

Predavanje bo v sredo, 6. aprila 2016, ob 19. uri v Kulturnem domu Šoštanj.

VABLJENI!

Omenjeni subjekti: