AKTIVNOSTI 2019
ČLANARINA 2019

Domov > Aktivnosti Ostale aktivnosti

Lahka pot v zimskih razmerah

Udeležba na planinskem pohodu Zdravju naproti na Goro Oljko (733 m)
Pričetek: 19.01.2019 ob 08:00 uri
Konec: 19.01.2019 ob 13:00 uri
Lokacija: AP Šoštanj
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO ŠOŠTANJ
Kontakt: Matej Kortnik

UDELEŽBA NA POHODU GORA OLJKA 733 m - Zdravju naproti

Datum odhoda: sobota, 19. januar

Vodnika: Matej Kortnik, Janez Kugonič

Zahtevnost poti: Lahka pot v zimskih razmerah

Čas hoje: 4 h

Opis: Vabimo vas na 37. zimski pohod "Zdravju naproti". Prijeten vzpon na najvišji vrh Ložniškega gričevja in prijeten razglednik. Kljub temu, da je izhodišče pohoda uradno Polzela, Šoštanjčani vedno krenemo na Goro Oljko iz Šoštanja, saj tja preko Lokovice in Velikega vrha vodi planinska pot, ki jo oskrbuje naše društvo. Na vrhu pri Planinskem domu na Gori Oljki (725m) prejmejo vsi pohodniki v čast praznika Sv. Neže trdo kuhano jajce, jubilejni pohodniki pa tudi priznanja za 10, 20 in 30 kratno udeležbo na pohodu. Zelo primeren izlet za nabiranje kondicije v zimskih dneh.

Lepo vabljeni!