VARNO V GORE: SKUPNA AKCIJA ŠALEŠKIH PD

VARNO V GORE: SKUPNA AKCIJA ŠALEŠKIH PD

4 julija @ 5:00 - 21:00

25

Že vrsto let planinska društva iz Velenja, Šoštanja, Vinske Gore, Šmartno ob Paki, Škal, Mislinja ter letos tudi PD Celje, izvajamo skupno akcijo Varno v gore. Na tem skupnem druženju planincev iz vseh omenjenih društev skušamo izbrati zanimiv cilj, ki bo s svojo zahtevnostjo privlačen za vse težavnostne kategorije. Vsako leto akcijo organizira drugo društvo. Letos so organizatorji Velenjčani. Odločili so se, da obiščemo nam vsem znano in priljubljeno Logarsko dolino. Opisi posameznih ture so na spodnjih povezavah. Za izvedbo smo zadolženi vodniki PZS iz vseh društev.

Vsi udeleženci akcije Varno v gore se bomo po končani turi dobili na zasluženi malici in skupnem druženju v DOMU PLANINCEV v Logarski dolini, predvidoma med 15. in 16. uro. Svoj doprinos in dodano vrednost akcije bo dodala GRS z prikazom opreme ter predavanjem dr. Sama Fokterja o delu GRS. Odhod avtobusov proti domu je predviden ob 19. uri. V primeru  slabega vremena (celodnevne padavine) se akcija prestavi za en teden, in sicer na soboto 11.07.2020.

Cena prevoza in malice z eno pijačo znaša 25 EUR.

Prijave zbirajo vodniki posameznih društev do 02.07.2020, in sicer (pri prijavi navedite izbrano turo):

• PD Velenje – Karlovčec Marjan- 041 663 601
  • PD Šoštanj – Nahtigal Metka – 03 588 29 28
  • PD Vinska Gora – Tomaž Kralj – 041 978 595
  • PD Škale – Sedovšek Mihaela – 041 496 287
  • PD Šmartno ob Paki – Predolnik Zoran – 041 776 398
  • PD Mislinja – Zupanc Peter – 031 392 578
  • PD Celje – Povše Brane – 041 772 123

Odhodi avtobusov:

• Mislinja 05:00
  • Avtobusna postaja Velenje 05:30
  • Vinska gora »Gostilna Hren« 05:45
  • Šmartno ob Paki pri Brunarici 06:00
  • Škale Gasilski dom 05:45
  • Avtobusna postaja Šoštanj 06:00

Vljudno vabljeni. LETOŠNJA AKCIJA »VARNO V GORE« BO IMELA DOBRODELNO NOTO, SAJ BO DEL STREDSTEV ZA AKCIJO NAMENJEN ZA IZGRADNJO PLANINSKEGA DOMA NA OKREŠLJU.

Datum:
4 julija
Čas:
Cena:
25
Kategorije Dogodek:
, ,

Prizorišče

Logarska dolina

Organizatorji

Planinsko društvo Šoštanj
Planinsko društvo Velenje
Planinsko društvo Škale
Planinsko društvo Šmartno ob Paki
Planinsko društvo Vinska Gora
Planinsko društvo Mislinja
Planinsko društvo Celje
GRS Celje

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password