Pohod ˝Zdravju naproti˝ na Goro Oljko (733 m)

Loading Dogodki

« Vsi Dogodki

• Ta dogodek je minil.

Pohod ˝Zdravju naproti˝ na Goro Oljko (733 m)

18 januarja @ 8:00

Datum odhoda: 18. 1. 2020, Avtobusna postaja Šoštanj ob 08.00

Vodniki: Matej Kortnik, Valentina Uran

Zahtevnost poti: lahka pot v zimskih razmerah

Čas hoje: 4 ure

Oprema: zimska pohodniška oprema, nepremočljiva obutev

Opis poti: Vabimo vas na 38. zimski pohod “Zdravju naproti”. Prijeten vzpon na najvišji vrh Ložniškega gričevja in prijeten razglednik. Kljub temu da je izhodišče pohoda uradno Polzela, Šoštanjčani na Goro Oljko vedno krenemo iz Šoštanja, saj tja preko Lokovice in Velikega vrha vodi planinska pot, ki jo oskrbuje naše društvo. Na vrhu pri planinskem domu na Gori Oljki (725 m) prejmejo vsi pohodniki v čast praznika sv. Neže trdo kuhano jajce, jubilejni pohodniki pa tudi priznanja za 10-, 20- in 30-kratno udeležbo na pohodu. Zelo primeren izlet za nabiranje kondicije v zimskih dneh. Lepo vabljeni!

Datum:
18 januarja
Čas:

Prizorišče

Gora Oljka

Planinsko društvo Šoštanj
info@pd-sostanj.si

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password