NAGRADNA IGRA ZA ČLANE PD ŠOŠTANJ

« Vsi Dogodki

NAGRADNA IGRA ZA ČLANE PD ŠOŠTANJ

2 februarja @ 8:00 - 15 decembra @ 17:00

Žal smo še vedno v času koronavirusa, ki zaradi vladnih ukrepov še vedno omejuje naše gibanje na lokalno okolje. Da vas še malo bolj vzpodbudimo za aktivno preživljanje v naravi, smo za vas pripravili nagradno igro.

Za sodelovanje v nagradni igri je potrebno izpolniti tri pogoje, in sicer:

• Najkasneje do 15.12.2021 vsaj enkrat prehoditi Trško pot
  • Najkasneje do 15.12.2021 vsaj enkrat prehoditi Ravensko pot
  • Plačana članarina PZS (za PD Šoštanj) za leto 2021

Izpolnjene kartončke z žigi Ravenske in Trške poti je potrebno poslati na društveni naslov (Koroška cesta 13, 3325 Šoštanj) najkasneje do 20.12.2021. Zadostuje tudi obojestranski scan ali slike poslane na društveni email naslov info@pd-sostanj.si. Kartončke za obe obhodnici dobite v naši društveni pisarni v času uradnih ur (vsak četrtek 18.00-20.00), v Cvetličarni Nahtigal ali na naši spletni strani. Kartončki so brezplačni. Za sodelovanje v nagradni igri velja tudi natisnjen kartonček s spletne strani.

Srečna izžrebanka ali izžrebanec bo prejel vsestranski jopič PZS blagovne znamke Karibu model Eagle z znakom Planinskega društva Šoštanj, katere uporabljajo naši vodniki. Jopič je izdelan iz zračnega PCA Light softshell materiala. Softshell izjemno dobro diha ter nudi delno zaščito proti vetru. Njegova možnost uporabe je široka – pohodništvo, gorništvo, potovanja, vsakodnevna uporaba. Zadrga pod rokavi omogoča učinkovito in enostavno zračenje. Nastavljiva kapuca s šiltom, skupaj z visokim ovratnikom z zaščito za brado nudi udobno zaščito proti dežju in vetru. Jopič ima prsni ter dva sprednja žepa – vsi so opremljeni z zadrgo.

Hkrati bomo podelili nagradi še dve nagradi (brezplačna članarina PZS za leto 2022) za osebi, ki bosta največkrat prehodili vsako od obeh obhodnic v letu 2021. Časa je vse do 15.12.2021. Za vsako vnovično prehojeno pot je potrebno na društvo posredovati nov kartonček z žigi. Kartončke morate najkasneje poslati do 31.12.2021. Na spletni strani bomo sproti objavljali rezultate. Veseli bomo tudi kakšne vaše slike, profila opravljene poti ali časa, ki ga lahko delimo na naših družabnih omrežjih. Lepo vabljeni, da preživite še več časa na naših čudovitih obhodnicah in z nekaj volje ter kančkom sreče prejmete mamljivo nagrado.

SEZNAM POHODNIKOV PO TRŠKI IN RAVENSKI POTI

Začetek:
2 februarja @ 8:00
Konec:
15 decembra @ 17:00
Kategoriji Dogodek:
,

Planinsko društvo Šoštanj
info@pd-sostanj.si

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password