PREDSTAVITEV

Planinsko društvo Šoštanj deluje na področu zahodnega dela Šaleške doline že preko 115 let. V okviru društva delujejo mladinski, vodniški, markacijski, naravovarstveni, turno-kolesarski odsek ter dve sekciji: Zlatorog in Gaberke. Društvo upravlja tudi dve obhodnici, in sicer Trško pot okoli Šoštanja in Ravensko pot. Včlanjenih je okoli 300 planink in planincev, ki imajo možnost, da se udeležijo preko 20 izletov, pohodov, taborov in tur, ki jih društvo organizira vsako leto. Postanite oz. ostanite člani PD Šoštanj tudi vi! Obiščite društveno pisarno na Koroški cesti 13 (bivši vrtec Lučka) v uradnih urah, ki so vsak četrtek od 18h do 20h.

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password