Planinski koledar

Ker smo tako člani PD Šoštanj kot tudi naši simpatizerji pri fotografiranju zelo pridni, nastanejo pogosto resnično vrhunski posnetki. Aktivnosti društva, članov in ostalih smo želeli prikazati tudi širši javnosti, zato smo se odločili, da to storimo  z izdelavo letnega 12-listnega in enolistnega koledarja. Fotografije za izbor vodniški odsek z vašo pomočjo pridobiva že celih šest let. Da bomo s to tradicijo lahko nadaljevali tudi v bodoče, vas vabimo, da vaše utrinke delite z nami in nam tekom leta pošljete fotografije iz naših skupnih izletov ali posameznih potepov iz različnih kotičkov Slovenije oz. sveta na info@pd-sostanj.si.

12-listni koledarji

2014     2015     2016     2017     2018     2019

Enolistni koledarji

2017     2018     2019

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password