Vabilo v odsek za varstvo gorske narave v PD Šoštanj

Ali veste, da je v našem društvu dejaven tudi odsek za varstvo gorske narave? Namen odseka je osveščanje članov o vplivu človeka na gorski svet in o varovanju narave, ki nas obdaja.

Letno se izvajajo izobraževanja za Varuhe gorske narave, ki bo letos potekal nekoliko drugače. V kolikor vas zanima gorska narava in si želite o njej izvedeti več, sporočite.

• 1. del: 22. in 23. april (od 18h) – preko spletne povezave zoom
  • 2. del: 6. in 7. maj (od 18h) – preko spletne povezave zoom
  • 3. del: 20. in 21. maj (od 18h) – preko spletne povezave zoom
  • Terenski del: 5. in 6. junij (ves dan) – Aljažev dom v Vratih*

Vas zanima sodelovanje v odseku, izobraževanja, imate predloge za aktivnosti ali želite le več izvedeti o varovanju narave? Če ste si na katerokoli vprašanje odgovorili z DA potem mi pišite na e-mail naslov: suzana.podvinsek@gmail.com.

Lep dan, varen korak in ne pozabite, da ste v naravi le na obisku.

Suzana Podvinšek
Načelnica odseka za varstvo gorske narave

0 komentarjev

Komentirajte

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password