Ob stoletnici PD Šoštanj

VEčER: četrtek, 4. November 2004 – Stran: CELJSKO, SAVINJSKA, ŠALEŠKA DOLINA

Ob stoletnici PD Šoštanj

Letos slavi Planinsko društvo Šoštanj, najstarejše planinsko društvo v Šaleški dolini, visok jubilej, 100 let delovanja. V okviru slavja bodo jdanes in jutri v Šoštanju, v prostorih tamkajšnje Mestne galerije na Trgu bratov Mravljak 7, dve zanimivi prireditvi.

Jutri, v četrtek, bodo ob 18. uri odprli razstavo starih planinskih fotografij in opreme, v petek pa bodo odprli razstavo planinske literature; razstava bo odprta do 26. novembra. Planinsko društvo Šoštanj je zadnjo soboto v oktobru priredilo tudi zanimiv izlet v neznano po lahki, označeni poti.

0 komentarjev

Komentirajte

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password