V nedeljo trije izleti treh planinskih društev

VEčER: četrtek, 15. Julij 2004 – Stran: CELJSKO, KOROŠKA

V nedeljo trije izleti treh planinskih društev

Vodniki planinskih društev Velenje, Šoštanj in Vinska Gora bodo v okviru skupne akcije Varno v gore v nedeljo, 18. julija, pripravili tri skupne izlete. Izhodiščna točka vseh treh izletov je Kamniška Bistrica.

Planinski vodniki Planinskega društva Velenje pripravljajo izlet po zelo zahtevni poti od Kamniške Bistrice na Grintovec in Mlinarsko sedlo ter nazaj v Kamniško Bistrico. Vodniki Planinskega društva Šoštanj bodo planince popeljali po zahtevni poti, delno je brezpotje, iz Kamniške Bistrice na Kompotelo in nazaj v Kamniško Bistrico. Vodniki Planinskega društva Vinska Gora pa so organizatorji izleta po lahki poti iz Kamniške Bistrice na Veliko planino in planino Dol.

0 komentarjev

Komentirajte

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password