Hervisov vikend popustov za člane PD Šoštanj

POPUST V HERVISU ZA čLANE PD ŠOŠTANJ

Na podlagi posebne pogodbe, ki jo je Planinsko društvo Šoštanj podpisalo s podjetjem Hervis imajo vsi člani 5% popust pri nakupu vseh artiklov v njihovi trgovini v Velenju.

Od petka, 26.3 do nedelje, 28.3., pa imajo vsi člani PD Šoštanj poseben, 15% popust pri nakupu vseh artiklov v Hervisovi trgovini v Velenju (center Interšpar) v skupnem znesku nad 10.000 SIT!

Vsak član PD Šoštanj se mora ob nakupu identificirati s člansko izakaznico, ki ima znamkico za tekoče leto.

OPOMBA: popust velja pri nakupu vseh artiklov, ne samo planinske opreme!

Dodatne info posreduje vodja trgovine Hervis Velenje (Dejan), ki je dosegljiv tudi na e-pošto: hervis.velenje@hervis.si.

0 komentarjev

Komentirajte

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password