Začasno zaprt del planinske poti Grebenšek - Andrejev dom na Slemenu

PD 8. marec, 2024
Začasno zaprt del planinske poti Grebenšek - Andrejev dom na Slemenu

8.3.2024: Planinsko društvo Šoštanj zaradi del v zvezi s sanacijo vlak, ki so bile poškodovane v lanskoletnih vremenskih ujmah in hkratne izvedbe sečnje ter spravila lesa na gozdnem območju južno od Andrejevega doma na Slemenu, do preklica zapira del planinske poti Grebenšek - Andrejev dom na Slemenu in sicer od zatrepa Slanice (konec gozdne ceste) do Andrejevega doma na Slemenu.

8.3.2024: Planinsko društvo Šoštanj zaradi del v zvezi s sanacijo vlak, ki so bile poškodovane v lanskoletnih vremenskih ujmah in hkratne izvedbe sečnje ter spravila lesa na gozdnem območju južno od Andrejevega doma na Slemenu, do preklica zapira del planinske poti Grebenšek - Andrejev dom na Slemenu in sicer od zatrepa Slanice (konec gozdne ceste) do Andrejevega doma na Slemenu.

Na  spletni strani Planinske zveze Slovenije je objavljen seznam vseh zaprtih pl. poti v Sloveniji.

Objava na spletni strani PZS: