IZŠEL PLANINSKI POPOTNIK ŠT. 30

PD 20. februar, 2022
260
IZŠEL PLANINSKI POPOTNIK ŠT. 30

Predstavljamo vam že 30. številko društvene publikacije Planinski popotnik, ki predstavlja aktivnosti našega društva v pretklem letu 2021. Na 56 straneh si lahko preberete kaj vse so v preteklem letu počeli vsi odseki ter sekcije društva, društveno statistiko, aktivnosti najmlajših, reportažo s planinskega tabora v Albaniji in Grčiji. Pogovarjali smo se z Dejanom Tajnikom, ki se aktivno ukvarja s trail tekom, spremljali naše člane, ki so osvajali 4-tisočake po Švici, osvojili najvišji vrh Hrvaške in še bi lahko naštevali. Vljudno vabljeni k branju. Planinski popotnik si lahko v elektronski obliki ogledate tukaj, če pa želite fizično obliko, jo dobite v času uradnih ur v naši društveni pisarni (vsak četrtek 18.00-20.00 na Koroški cesti 13, Šoštanj).

Velika zasluga in zahvala pri izdelavi Planinskega popotnika gre vsem avtorjem izjemno zanimivih člankov, Jožici Andrejc za lektoriranje,  Občini Šoštanj za sponzoriranje stroškov pošiljanja publikacije vsem našim članom ter podjetju Media Group za oblikovanje in tiskanje.

Iskanje