Članarina

B Aktivni člani z večino ugodnosti 26,00 €
B* Aktivni člani z večino ugodnosti 21,00 €
B1 Osebe starejše od 65 let, z ugodnostmi B članov 19,50 €
S+Š Srednješolci in študenti do 26. leta starosti ter mladi, ki niso zaposleni in so brez lastnih dohodkov 17,00 €
S+Š* Srednješolci in študenti do 26. leta starosti ter mladi, ki niso zaposleni in so brez lastnih dohodkov 13,80 €
P+O Predšolski in osnovnošolski otroci 7,00 €
P+O* Predšolski in osnovnošolski otroci 5,60 €
P+O** Predšolski in osnovnošolski otroci 3,50/2,80 €
Vse Članska izkaznica 2,00 €
P+O Dnevnik Ringa raja in Mladi planinec brezplačno
* Družinska članarina se upošteva v primeru istočasnega plačila članarine za vsaj enega starša in vsaj enega otroka, ki sta iz iste družine

** Po 01.09.2019 se za nove člane planinskih skupin na OŠ in vrtcu obračuna polovični znesek.  Znesek 2,80 € velja za osnovnošolske otroke, ki ne zmorejo plačati članarine, in sicer na predlog strokovnega osebja OŠ (razrednik, šolska svetovalna služba,…).

Cenik je bil sprejet s Sklepom 3/7 na 7. redni seji UO PD Šoštanj v mandatnem obdobju 2017/2019.

ČLANARINO PD ŠOŠTANJ LAHKO PORAVNATE:

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password