Članarina

CENA ČLANARINE ZA LETO 2020

Vrsta članarine Opis Znesek
članarine
A polnoletna oseba – aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z največjim obsegom ugodnosti 60,00 €
A/d družinski popust 54,60 €
B polnoletna oseba – aktivni obiskovalec domačih in tujih gora z osnovnim obsegom ugodnosti 28,00 €
B/d družinski popust 22,60 €
B1 Osebe starejše od 65 let, z ugodnostmi B članov 21,00 €
S+Š Srednješolci in študenti do 26. leta starosti ter mladi, ki niso zaposleni in so brez lastnih dohodkov 18,50 €
S+Š/d družinski popust 15,00 €
P+O Predšolski in osnovnošolski otroci 8,00 €
P+O/d družinski popust 6,40 €
P+O** Predšolski in osnovnošolski otroci 3.20 €
Vse Članska izkaznica 2,00 €
P+O Dnevnik Ringa raja in Mladi planinec brezplačno
/d Družinska članarina se upošteva v primeru istočasnega plačila članarine za vsaj enega starša in vsaj enega otroka, ki sta iz iste družine.

** Po 01.09.2020 se za nove člane planinskih skupin na OŠ in vrtcu obračuna polovični znesek.  Znesek 3,20 € velja za osnovnošolske otroke, ki ne zmorejo plačati članarine, in sicer na predlog strokovnega osebja OŠ (razrednik, šolska svetovalna služba,…).

Cenik je bil sprejet s Sklepom 3/3 na 3. redni seji UO PD Šoštanj v mandatnem obdobju 2019/2021. Več informacij o članarini, njenih prednostih ter ugodnostih si lahko preberete na strani Planinske zveze Slovenije.

ČLANARINO PD ŠOŠTANJ LAHKO PORAVNATE:

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password