Plan akcij PD Šoštanj v letu 2020

Na spodnji povezavi si lahko ogledate plan akcij za letošnje leto. Potrudili smo se maksimalno in verjamemo, da se bo za vsakega našlo nekaj. Vljudno vas vabimo, da se včlanite v naše društvo in poleg potrebnega zavarovanja v gorah koristite kup ugodnosti, ki vam jih naše članstvo prinaša. Vsi, ki boste vplačali članarino do konca januarja 2020, boste prejeli simbolično darilo, zato ne odlašajte. Se vidimo v hribih!

Plan akcij PD Šoštanj 2020

0 komentarjev

Komentirajte

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password