Fotografski natečaj za koledar PD Šoštanj

Člani PD Šoštanj kot tudi naši simpatizerji smo pri fotografiranju zelo pridni, zato nastanejo pogosto res vrhunski posnetki. Aktivnosti društva, članov in ostalih želimo prikazati tudi širši javnosti, zato smo se odločili, da to storimo z izdelavo letnega 12-listnega in enolistnega koledarja. Fotografije za izbor vodniški odsek z vašo pomočjo pridobiva že celih šest let. Da bomo s to tradicijo lahko nadaljevali tudi v bodoče, vas vabimo, da vaše utrinke delite z nami in nam pošljete fotografije iz naših skupnih izletov ali posameznih potepov iz različnih kotičkov Slovenije in ostalega sveta, ki so nastale v letu 2019 na info@pd-sostanj.si ali primozgrudnik@gmail.com najkasneje do 30.11.2019.

Fotografije naj bodo maksimalne kvalitete. Datoteko fotografije poimenujte s svojim imenom in kaj fotografija predstavlja (primer: Primož Grudnik – Triglav).

Lastniki fotografij, ki bodo izbrane, bodo prejeli koledar ter majico PD Šoštanj. Vse dosedanje koledarje si lahko ogledate tukaj.

0 komentarjev

Komentirajte

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password