Tudi Šoštanjčani na Goro Oljko

VEčER: četrtek, 15. Januar 2004 – Stran: CELJSKO, SAVINJSKA, ŠALEŠKA DOLINA

Tudi Šoštanjčani na Goro Oljko

Med planinskimi društvi, ki v soboto, 17. januarja, načrtujejo pohode na Goro Oljko, poimenovane Zdravju naproti, je tudi Planinsko društvo Šoštanj, ki letos slavi 100-letnico obstoja in delovanja. Zadnjo soboto, 10. januarja, so se planinke in planinci iz Šoštanja udeležili spominskega pohoda z Rogle na Osankarico.

V četrtek, 8. januarja, pa je že bila tudi uvodna prireditev v počastitev 100-letnice tega najstarejšega planinskega društva v Šaleški dolini, in sicer v prostorih Mestne galerije Šoštanj. Na prireditvi so predstavili tudi jubilejno številko društvenega časopisa Planinski popotnik.

Marjan Lipovšek

0 komentarjev

Komentirajte

Welcome! Login in to your account

Remember me Lost your password?

Don't have account. Register

Lost Password