Domov > Spletne povezave
Vožnja v naravi - omejitve, 4922 ogledov

Vožnja v naravi - omejitve

Planinski skupini na OŠ Šoštanj, 4621 ogledov

Na Osnovni šoli Šoštanj delujeta dve planinski skupini in sicer mlajša in starejša. Aktivnosti obeh skupin so predstavljena na spletnih straneh osnovne šole.

Društvo tabornikov Rod Pusti grad, 6552 ogledov

Spletna stran šoštanjskih tabornikov.

Šaleški alpinistični odsek, 9289 ogledov

Spletna predstavitev Šaleškega alpinističnega odseka, ki je naslednik Alpinističnega odseka PD Šoštanj.

Planinsko društvo Velenje, 8292 ogledov

Spletne strani sosednjega planinskega društva.

Ohranimo Smrekovec, 7322 ogledov

Smrekovško pogorje je območje visoke biotske pestrosti (Natura 2000). Spodbujamo reševanje problemov ohranjanja naravne dediščine Slovenije.

Planinska zveza Slovenije, 7914 ogledov

Uradne spletne strani osrednje slovenske planinske organizacije, kjer lahko najdete mnogo aktualnih novic in drugih splošno koristnih informacij kot so koledar akcij PZS ter seznam planinskih društev z naslovi. Lahko se vključite v diskusije o razmerah v gorah in stanju poti ter greste po nakupih v planinsko založbo (žal ni možen on-line nakup) in izveste marsikaj zanimivega o planinski opremi.

GORE...LJUDJE, 8279 ogledov

Namenjene planincem, gornikom, alpinistom - vsem, ki jih zanimajo gore in aktivnosti v njih. Dnevno sveže novice, aktivnosti, leksikoni, zgodovina in povezave na sorodne strani. Glavni urednik in hkrati duša strani je Franci Savenc. V tem času najaktualnejše planinske spletne strani v slovenskem jeziku.

Stran:   1
Prikaz: 1 - 8 od 8