AKTIVNOSTI 2018

Domov >  Novice Ostale novice

Vabilo k sodelovanju pri izdelavi društvenega koledarja PD Šoštanj za leto 2019

Datum: 14.11.2018Število vseh ogledov: 107

Drage planinke, planinci, ljubitelji narave in predvsem čudovitih gora, ki svoj prosti čas radi namenite fotografiji! Šest let bo že minilo odkar je vodniški odsek Planinskega društva Šoštanj z Vašo pomočjo izdelal svoj prvi koledar. Tudi letos ne bo drugače. Vsi, ki ste v tem letu uspeli ujeti kakšen zanimiv trenutek v Vaš objektiv Vas lepo prosim, da nam pomagate soustvariti koledar..

Pošljite fotografije vseh letnih časov z opisom čim boljše kvalitete. Poleg ležečega so zaželene tudi fotografije pokončnega formata. V naziv vsake fotografije, ki jo boste poslali, prosim vpišite Vaše ime, priimek ter lokacijo oziroma kaj prikazuje. Prosimo, da nam fotografije pošljete najkasneje do 25.11.2018 na društveni naslov info@pd-sostanj.si.

Lastnik fotografije, ki bo objavljena v koledarju, bo za nagrado prejel dvanajst-listni koledar PD Šoštanj za leto 2019.

Varen korak.

Načelnik Vodniškega odseka PD Šoštanj