AKTIVNOSTI 2018

Domov >  Novice Ostale novice

Planinski tabor za osnovnošolce Podpeca 2018

Datum: 08.06.2018Število vseh ogledov: 382

Planinska društva Rečica ob Savinji, Luče, Šoštanj, Velenje in Podčetrtek organizirajo Planinski tabor za osnovnošolce, ki bo potekal v Podpeci med 11. in 18. avgustom. Rok za prijavo je 29. junij 2018, oz. do zapolnitve mest. Število mest na taboru je omejeno. Prijavnico lahko oddate svoji mentorici na šoli KDK Šoštanj ali v pisarni planinskega društva v Vili Lučka. Osnovnošolci, lepo vabljeni, da delček poletja preživite v prekrasni naravi z odlično družbo!

Kot vsako leto, bomo tudi letos počeli veliko zanimivih stvari: sprehodili se bomo po okoliških gorah in planinah, imeli orientacijsko tekmo, nočni pohod, si ogledali podzemlje Pece in odšli na plavanje v Prevalje. V tednu dni bomo skušali obiskati vsaj tri gorske cilje, za starejše pa bomo morda pripravili tudi dvodnevno turo, tako da bi prespali v planinski koči ali bivakirali na prostem. Poleg vsega naštetega se bomo naučili še kaj novega iz gorniških vsebin (orientacija, varna hoja v gore, vreme in prehrana v gorah, gorniška oprema), se družili in peli ob ognju ter se zabavali ob družabnih igrah in ustvarjali. Prijavnica je na voljo TUKAJ.