AKTIVNOSTI 2018

Domov >  Novice Ostale novice

PD Šoštanj do zmag v dveh kategorijah v Ligi Smrekovec

Datum: 21.03.2018Število vseh ogledov: 478

Šoštanjski planinci so se odlično odrezali na sobotni tekmi v planinski orientaciji, ki je potekala v Vinski Gori. Zmagi so dosegli v kategorijah B (OŠ KDK B2) ter F (Družina Kugonič). V najmlajši kategoriji A so doseglji 5. mesto (OŠ KDK A1).  Preostala B  ekipa (OŠ KDK B1) je dosegla odlično 2. mesto. Iskrene čestitke vsem udeležencem. Naslednja in zadnja tekma bo v 14. aprila 2018 v Rečici ob Savinji.

Uradni rezultati tekme ter skupni seštevek je dostopen tukaj.