AKTIVNOSTI 2018

Turnosmučarsko druženje na Smrekovcu

Datum: 08.02.2018Število vseh ogledov: 610

Avtor: Matej Kortnik

Tradicionalno turnosmučarsko druženje na Smrekovcu na kulturni dan.

Tudi letos kljub odpadlemu vodenemu turnosmučarskemu izletu zaradi bolezni v ekipi, turno smučarsko druženje na Smrekovcu bo. Kot vsa ta leta bomo opravili smuk na relaciji Dom na Smrekovcu - Mozirska koča na Golteh. Kdor se želi v družbi turnosmučarskih somišljenikov družiti v četretek 8.2. na Smrekovcu, se dobimo ob 8.00 na parkirišču pri Spodnjem Brložniku oziroma ob 9.00 pri Domu na Smrekovcu za tiste, ki boste bili bolj zgodnji oziroma pridete na Smrekovec po drugi poti. Nato bomo opravili smuk na Mozirsko kočo in nazaj.

Upamo, da se vidimo v čim večjem številu.

PD Šoštanj in oskrbnik Doma na Smrekovcu