Domov >  Novice Ostale novice

Zadnji poziv za oddajo fotografij za Planinski koledar 2017

Datum: 24.11.2016Število vseh ogledov: 618

Drage planinke, planinci, ljubitelji narave in predvsem čudovitih gora, ki svoj prosti čas radi namenite fotografiji. Že četrto leto zapored bo Vodniški odsek Planinskega društva Šoštanj z Vašo pomočjo izdelal koledar za leto 2017. Vsi, ki ste v tem letu uspeli ujeti kakšen zanimiv trenutek v Vaš objektiv Vas lepo prosimo, da nam pomagate soustvariti koledar.

Pozdravljeni.

Pošljite fotografije vseh letnih časov z opisom fotografije in čim večje kvalitete. Zaželjene so poleg ležečega tudi fotografije pokončnega formata. Prosimo, da nam fotografije pošljete najkasneje do 25.11.2016 na moj mail primozgrudnik@gmail.com ali na društveni mail naslov info@pd-sostanj.si .

Lastnik fotografije, ki bo objavljena v koledarju, bo za nagrado prejel dvanajstlistni koledar PD Šoštanj za leto 2017.

Varen korak.

Načelnik Vodniškega odseka PD Šoštanj