Domov >  Novice Ostale novice

Zbiranje fotografij za izdelavo planinskega koledarja PD Šoštanj 2015

Datum: 02.12.2014Število vseh ogledov: 1468

Planinsko društvo Šoštanj se je ponovno odločilo razpisati natečaj, na katerem bomo zbirali najlepše fotografije slovenskih gora, hribov, gričev, osamljenih stezic, strmih sten in travnatih pobočij. Izbor fotografij naj bo čim bolj pester glede letnih časov.

Spoštovane planinke in planinci, ljubitelji gorništva, pohodništva in neokrnjene narave!

Fotografije bomo uporabili za izdelavo svojega planinskega koledarja za leto 2015.

Če ste torej ljubitelj fotografiranja, in bi se želeli, da tudi vaši nepozabni trenutki ujeti v objektiv krasijo planinski koledar, Vas prosimo, da nam jih pošljete po elektronski pošti na naslov:primozgrudnik@gmail.com  do vključno 6. Decembra 2014.

Prosimo, da se zaradi samega oblikovanja in tiskanja koledarja navedenega datuma držite, v nasprotnem primeru fotografij, prispelih kasneje, ne bomo mogli uporabiti. Prosimo Vas, da pri fotografiranju uporabite veliko ločljivost. Poleg fotografij, ki jih boste poslali pripišite še kratek opis fotografije.

Z lepimi planinskimi pozdravi!