Domov >  Novice Ostale novice

Koledar Planinskega društva Šoštanj za leto 2014 na voljo

Datum: 30.12.2013Število vseh ogledov: 1955

Planinsko društvo Šoštanj se je letos prvič odločilo in izdalo svoj društveni koledar. Fotografije so prispevali člani društva, za kar se jim še enkrat lepo zahvaljujemo. Koledar je izredno lep, na njem so označene društvene akcije in je na voljo vsem in ga lahko dobite v Cvetličarni Nahtigal v šoštanju. Koledar je brezplačen, bomo pa veseli vsakega prostovoljnega prispevka društvu.

Koledar si lahko ogledate tudi na spletni povezavi