Domov >  Novice Ostale novice

Dom na Smrekovcu 1377m - razpis za oskrbnika/najemnika

Datum: 11.10.2013Število vseh ogledov: 2265

Planinsko društvo Črna na Koroškem objavlja razpis za izbiro oskrbnika-najemnika planinske postojanke Dom na Smrekovcu 1377m. Rok prijav: 25. 10. 2013.

Dom na Smrekovcu - razpis za oskrbnika/najemnika

Planinsko društvo Črna na Koroškem objavlja razpis za izbiro oskrbnika-najemnika planinske postojanke Dom na Smrekovcu. Rok prijav: 25. 10. 2013.

Iščemo zanesljive, prijazne, dinamične kandidate, ki so naklonjeni planinstvu.

Kandidat naj pisni vlogi predloži:
- kratek življenjepis z izkušnjami na področju dela, ki ga razpisujemo.
- potrdilo o registraciji za opravljanje gostinske dejavnosti - s. p. (v kolikor potrdila nima, lahko v primeru izbora to uredi naknadno).

Več o Domu na Smrekovcu, 1377 m >>>.

Pisno prijavo z vsemi podatki v zaprti kuverti do 25. 10. 2013 pošljite na naslov:

Planinsko društvo Črna na Koroškem
Center 101
2393 Črna na Koroškem
z oznako: razpis za oskrbnika-najemnika.

Dodatne informacije na tel.  02 82 38 007  in  031 448 915  (Emil Savelli, predsednik PD Črna na Koroškem)

PD Črna na Koroškem