AKTIVNOSTI 2018

Domov >  Novice Ostale novice

Srečanje planincev na Mozirski koči na Golteh

Datum: 23.09.2013Število vseh ogledov: 2096

Srečanje sosednih društev na Mozirski koči na Golteh bo potekalo to nedeljo 28.9. od 12. ure dalje.

V nedeljo PD Mozirje in Golte vabijo na Mozirsko kočo na srečanje planincev sosednjih društev. PD Mozirje bo imelo tudi organiziran skupni vzpon od spodnje postaje nihalke ob 10.00. Na Mozirski koči se bo na ta dan odvilo tudi brezplačno predavanje: VAREN KORAK V PLANINAH.

Čaka pa vas tudi toplo planinsko okrepčilo po ugodni ceni, živa glasba in super zabava!

PD Šoštanj nima organiziranega odhoda na Golte. Lepo pa vas vabimo, da se v lastni režiji na njo povzpete po planinski poti v oskrbi PD Šoštanj na relaciji Šoštanj-Mostnar-Lepa njiva (Mlačnik)-Šmihel nad Mozirjem (do sem v oskrbi PD Šoštanj) in nato naprej po označeni planinski poti na Mozirko kočo.

V kolikor bomo uspeli zagotoviti vodnika na tej relaciji bomo objavili uro in kraj odhoda na tej strani do petka 27.9.