AKTIVNOSTI 2018

Zimski pohod po Gaberški poti

Datum: 21.02.2010Število vseh ogledov: 4165

Avtor: Aleksander Grudnik

Na Valentinovo je Planinska sekcija Gaberke organizirala zimski pohod po Gaberški poti.

Ker je bila tudi pustna nedelja, so bile še posebej vabljene maske. Pa so maske verjetno odšle na kakšen karneval ali pustno rajanje, ki jih bilo ta dan po Sloveniji veliko, oz. se jim je pohod zdel prenaporen. Kljub vsemu vedrine med zbranimi tridesetimi ljubitelji pohodov ni manjkalo, pa čeprav je bilo vreme bolj turobno. Sonce se ni in ni hotelo prikazati izza oblakov. Po končanem pohodu so se udeleženci v domačem gasilskem domu okrepčali s čajem in prigrizkom.