AKTIVNOSTI 2018

Datum: 29.09.2009Število vseh ogledov: 4013

Avtor: Občina Šoštanj

Pohod na Smrekovec

V okviru občinskega praznika je Občina Šoštanj v sodelovanju s Planinskim društvom Šoštanj in Športno zvezo Šoštanj v nedeljo, 27. septembra, organizirala tradicionalni pohod na Smrekovec. Udeležba je tudi letos bila več kot odlična, saj se je na sončno nedeljsko jutro na pohod podalo več kot 200 udeležencev, ki so se po dobri uri hoje pri Domu na Smrekovcu okrepčali z golažem in čajem. Vse udeležence pohoda je na Smrekovcu pričakal tudi župan Občine Šoštanj.