AKTIVNOSTI 2018

Domov >  Novice Ostale novice

Snežkovanje 2009 za osnovnošolce

Datum: 19.02.2009Število vseh ogledov: 3394

Planinsko društvo Velenje in planinsko društvo Šoštanj prirejata Snežkovanje za osnovnošolce, kjer gre za zabaven način spoznavanja planinskih veščin. Potekalo bo od 19. do 22. februarja v planinski koči na Paškem Kozjaku. Snežkovanje je namenjeno vsem osnovnošolcem od vključno 3. pa vse do vključno 9. razreda osnovne šole.

Snežkovanje 2009 za osnovnošolce

Prijavnica in več informacij je tukaj.