AKTIVNOSTI 2019
ČLANARINA 2019

Domov > Fotogalerije > šMIHEL- SMREKOVEC ( 1. Turno - kolesarski izlet društva ). Ostale galerije

šMIHEL- SMREKOVEC ( 1. Turno - kolesarski izlet društva ).

Na letošnjo Binkoštno nedeljo je deveterica gorskih kolesarjev izvedla 1. Turno - kolesarski izlet v pogorje Smrekovca.Pod vodstvom naÄŤelnika Turno - kolesarske sekcije vodnika PrimoĹľa,od lani tudi Turno -kolesarskega vodnika z licenco PZ Slovenijesmo se organizirano odpeljali do Šmihela nad Mozirjem ,kjer smo po uvodni predstavitvi naše nove sekcije PD Šoštanj,po predstavljeni poti,pregledu koles in naše propadajoÄŤe opreme odkolesarili po sprva asfaltni cesti v smeri Golt.Kmalu smo se usmerili desno proti KoneÄŤki planini,kjer ja asfaltno podlago zamenjal makadam.Sledil je dolg klanec po gorsko kolesarskih oznakah  definiran kot  ( V3 ) ,ki nas je pripeljal do KoneÄŤke planine ,ki je petsto višinskih metrov nad našim izhodišÄŤem ,zato je sledil krajši poÄŤitek.Sledilo je kolesarjenje med planinami (PotoÄŤka,Pleška in NaraloÄŤka in nato spust do sedla Kal ( S3 ). Usmerili smo se proti Atelskemu sedlu in naprej do Doma na Smrekovcu.

Datum: ??.??.????