AKTIVNOSTI 2019
ČLANARINA 2019

Domov > Fotogalerije > Volilni občni zbor Ostale galerije

Volilni občni zbor

Planinci smo se tudi letos ,kot že vrsto let do sedaj zbrali prvi petek v mesecu marcu na svojem rednem letnem občnem zboru v prostorih gasilskega društva Šoštanj - mesto,ki nas prijazno gosti že dolga leta.Med uvodnim štetjem udeležencev zbora ,zaradi pravilnika o volilnih občnih zborih nam je zapel oktet Zavodnje planinsko himno in še dve domači pesmi nato pa nam je komisija sporočila ,da nas je blizu osemdeset in smo lahko začeli z resnim delom,tako ,da je delovno predsedstvo zasedlo svoja mesta.Ogledali smo si še film z zgodovinskimi fotografijami izpred mnogih let ,nekaj iz bližnje preteklosti pa seveda tudi o še svežih dogodkih v društvu preko celega lanskega leta za kar zgledno poskrbi naša Vladimira menda že od leta 2005 dalje.Sledila so poročila predsednika, blagajničarke,nadzornega sveta,častnega razsodišča društva.Pozorno smo prisluhnili tudi načelniku vodniškega odbora,markacistov,vodij sekcij Gaberke,Zlatorog,Mladinskega odseka,ter predstavnika odseka za varstvo narave pa tudi novejšega odseka turnega kolesarstva ,ki bo upajmo prava popestritev v našem PD.Soglasno smo izbrali nov upravni odbor društva,ki je resda skoraj popolnoma v stari postavi a menda so bili že do sedaj zelo zadovoljni z nami po pričevanju člana upravnega odbora PZS,ki nas je pohvalil in zaželel uspešnega dela še naprej,ravno tako kot tudi župan občine Šoštanj,ter najstarejši bivši še živeči predsednik PD Šoštanj,ki se je prav tako prijazno odzval našemu vabilu ob našem visokem jubileju 115 letnici organiziranega planinstva v Šoštanju.Sledili so pozdravni govori gostov iz sosednjih društev,ter razprava ,ki se je še posebej razvnela po uradnem zaključku zbora ,ko smo poskrbeli za manjšo pogostitev vseh udeležencev.Smelo smo si zadali cilje za prihodnji dve leti in upam ,da jih bomo kar največ tudi uresničili.

Datum: 01.03.2019