AKTIVNOSTI 2018

Domov > Fotogalerije > Raduha 2062m - Varno v gore 2018 Ostale galerije

Raduha 2062m - Varno v gore 2018

Kot že vrsto let smo se tudi letos Planinska društva iz Šaleške doline podali na akcijo Varno v gore.Glavni organizatorji skupne akcije so bili letos planinci iz Planinskega društva Škale - Hrastovec ,tokrat smo medse povabili tudi PD Mislinja.Skupaj smo se v soboto 7.7.2018 podali v vzhodni del Kamniško - Savinjskih Alp in sicer na mogočno Raduho 2062m nmv.V želji ,da bi bilo druženje čim bolj zanimivo za čim širši krog planincev so bile organizirane kar 4  ture različnih težavnosti.Zaradi nepredvidljivih okoliščin (spravilo lesa)je prišlo med potjo tudi do manjših sprememb ,ki pa niso vplivale na dobro vzdušje med udeleženci akcije ,ki se je končala pri Turistični kmetiji Zgornji Zavratnik nad Lučami,kjer je bilo poskrbljeno za dobro hrano in pijačo ter domačo glasbo ob kateri so se nekateri pari tudi veselo zavrteli...Letošnjih rekordnih 113 udeležencev iz kar šestih Planinskih društev je varno opravilo letošnjo skupno akcijo s pomočjo mnogih planinskih vodnikov iz vrst sodelujočih društev pa tudi vreme je odlično služilo cel dan prireditve.

Datum: 07.07.2018

Skupna fotografija vseh udeležencev akcije " Varno v gore 2018 " pred Turistično kmetijo Zgornji Zavratnik nad Lučami.