Domov > Fotogalerije > Pohod ,,Zdravju naproti,, na Goro Oljko Ostale galerije

Pohod ,,Zdravju naproti,, na Goro Oljko

Izkoristili smo lepo sončno, zimsko sobotno dopoldne za jubilejni 36. zimski pohod "Zdravju naproti ".Prijeten vzpon na najvišji vrh Ložniškega gričevja je tudi prijeten razglednik.Kljub temu,da je izhodišče pohoda uradno Polzela,njeno PD tudi organizator ,Šoštanjčani vedno pohod pričnemo iz  Šoštanja saj preko Lokovice in  Velikega vrha vodi planinska pot do Gore Oljke ,ki jo zgledno oskrbuje naše PD.Na vrhu pred domom na višini 733m nmv vsak pohodnik v čast praznika Sv. Neže prejme trdo kuhano jajce.Jubilejni pohodniki pa tudi priznanja za 10,20 in 30 kratno udeležbo na pohodu.Že dolga leta je to zelo primeren izlet za nabiranje kondicije v zimskih dneh in možnost srečanja z enako mislečimi pohodniki od blizu in daleč.

FOTOGALERIJA

Datum: 21.01.2017

Pohodniki pod cerkvijo na Gori Oljki.