Domov > Fotogalerije > Pohod Rogla - Osankarica Ostale galerije

Pohod Rogla - Osankarica

Tudi letos smo se planinci udeležili že osemintridesetega jubilejnega pohoda v spomin na Pohorski bataljon in njegovo zadnjo bitko med drugo svetovno vojno.Pohod poteka na relaciji med Roglo - Kočo na Pesku in preko Osankarice do vasi Kot nad Oplotnico.Dan pred pohodom je zapadlo nekaj novega snega,kar je ob poti ustvarilo pravo zimsko pravljico kljub že tako dobremu razpoloženju.Ob kar prijetni zunanji temperaturi primerni letnemu času,v brezveterju in precej sončnih žarkih je pot hitro minila v gaženju novega, mehkega, suhega snega skozi pohorske gozdove.Vsakoletni udeleženci se med sabo že kar dobro poznamo in med znanci čas hitro mine.Ob koncu pohoda smo se vsi zopet zbrali v športni dvorani Zreče,kjer smo ob primerni postrežbi Term Zreče in živi glasbi skupine Toti Štajerci poskusili srečo na srečolovu.Žal je med udeleženci vedno manj mladine zato upam ,da jih spodaj priložena FOTOGALERIJA vsaj nekaj navduši za pohod prihodnje leto v lepo ohranjeni naravi pohorskih gozdov.

FOTOGALERIJA

Datum: 14.01.2017

Skupina udeležencev pohoda pred kočo Na pesku.