AKTIVNOSTI 2018

Domov >  Fotogalerije Ostale galerije

Občni zbor PD Šoštanj

V petek zvečer smo se člani planinskega društva zbrali na rednem letnem občnem zboru v prostorih gasilskega društva Šoštanj.Po uvodnem nagovoru sedaj že bivšega predsednika PD Mateja Kortnika je sledil simpatični nastop mladih planincev iz OŠ Karla Destovnika - Kajuha Šoštanj , ki so vsi tudi člani našega društva in pridno delajo pod vodstvom mentoric v šoli in tudi osvajajo zavidljive rezultate na raznih tekmovanjih tudi na državni ravni.Sledila je multivizijska predstavitev delovanja društva v preteklem letu za katero odlično že vrsto let zapored poskrbi naša sedanja tajnica Vladimira Lepko.Med predstavitvijo smo v sliki in besedi ob primerni glasbeni podlagi spoznali delovanje društva v preteklem letu.Veliko je fotodokumentacije vodniškega odseka iz njihovih izletov doma in na tujem ,marljivih markacistov z njihovih delovnih akcij,zavzetost mentoric pri delu v OŠ,delovanje sekcij Zlatorog in Gaberke ter uspešno izvedenih vseh treh planinskih taborov pod okriljem PD. Sledila je izvolitev delovnega predsedstva občnega zbora,nato pa smo pazljivo prisluhnili poročilom predsednika,blagajničarke,načelnikov odsekov ter vodij sekcij.Sledilo je poročilo predsednika nadzornega odbora in predsednice častnega razsodišča ter razprava na podana poročila.Predstavljena nam je bila dopolnitev  pravil društva,ki smo jih tudi soglasno potrdili.Nadalje so nam predstavili kandidata za predsednika društva ,ki je bil kasneje na nadomestnih volitvah tudi izvoljen.Novi predsednik PD Šoštanj je plod domačega dela z mladimi od vrtca dalje preko OŠ,mladinskega odseka,je planinski vodnik in skrbi za orientacijska tekmovanja,sodeluje v UO društva...Novi predsednik PD Šoštanj je Jure Grudnik,ki nam je takoj po izvolitvi predstavil program dela za leto 2018,ter se zahvalil za zaupanje in obljubil resno delo v bodoče predvsem z mladimi na njihovem  prehodu med  odrasle člane,kjer beležimo največ izgub članstva.Pod točko razno so sledili pozdravi in razmišljanja naših gostov iz sosednjih društev ter  govor predsednika PZS sicer tudi našega člana društva. Zahvalo in pohvalo za naše delo na občinski ravni nam je osebno izrekel tudi župan občine Šoštanj Darko Menih. Ocena naših gostov je ,da je sodelovanje z nami dobro a je možno to v bodoče še izboljšati in poglobiti z raznimi skupnimi akcijami.Ob koncu uradnega dela zbora je sledilo še družabno srečanje s prigrizkom in osvežilnimi napitki za vse udeležence občnega zbora.

Datum: 02.03.2018
Delovno predsedstvo občnega zbora PD Šoštanj med predstavitvenim govorom novega predsednika PD Šoštanj,ki je postal Jure Grudnik.
« Prejšnja slika |  Fotogalerije  | Naslednja slika » |