AKTIVNOSTI 2018

Prikaz: 1 - 2 od 2
Iskanje:  Arhiv
18.11.2018 ob 05:00 uri - 19.11.2018, 87 ogledov
JESENSKO PLANINARJENJE NA OBMOČJU BOHINJSKIH VRHOV – BREZPOTJE - Zadnji Vogel ( 2327m), Mala Zelnari

Bohinjske gore so seveda več kot samo Triglav. V vencu oklepajo ta prelepi kot v osrčju Julijskih Alp na koncu katerega se vije Bohinjsko jezero. V sebi skrivajo ogromno vršacev, hudournikov, planin, prelepe visokogorske gozdove, razglede, mir in samoto. Vsak lahko poišče Zlatorogove zaklade, ki jih je le ta razmetal vse naokoli. Treba se je samo potruditi in stopiti na pot.

26.12.2018 ob 08:00 uri - 26.12.2018 ob 14:30 uri, 463 ogledov
Planinski pohod Topolšica – Sleme (1096 m) preko Loma

Povečaj

Tradicionalni pohod PD Šoštanj na državni praznik Dan samostojnosti in enotnosti bo v letu 2018 že enajsti. Poteka iz Topolšice preko Loma in vrha Lomek 884m in mimo kmetije Žlebnik do Andrejevega doma na Slemenu.

Stran:   1
Prikaz: 1 - 2 od 2