AKTIVNOSTI 2019
ČLANARINA 2019

Domov > Aktivnosti Ostale aktivnosti
Planinski izlet z naravovarstveno vsebino
Pričetek: 23.03.2019
Lokacija:
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO ŠOŠTANJ

Spomladi okoli sebe opazujemo kako se prebuja narava, od prvih cvetlic na travniku do prvih smrekovih vršičkov. Da si razširimo obzorja se bomo skupaj podali na naravovarstveno obarvan izlet, kjer si bomo ogledali kulturne in naravne znamenitosti območja ter se soočili s problematiko varstva narave. Skupaj bomo odkrili enega od biserov naše dežele.