AKTIVNOSTI 2018

Domov > Aktivnosti Ostale aktivnosti

V sredo, 7. novembra, bo ob 19. uri v Vili Lučka v Šoštanju potekal planinski večer, kjer bo preko fotografije in video posnetkov predstavljen letošnji tabor za odrasle, ki je potekal septembra v gorah Prokletij v Albaniji ter tabor v Dolimitih, ki bo izveden prihodnje leto. Vabljeni!

4. Planinski večer (Prokletije 2018 in Dolomiti 2019)
Pričetek: 07.11.2018 ob 19:00 uri
Konec: 07.11.2018 ob 20:30 uri
Lokacija: Vila Lučka, Šoštanj
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO ŠOŠTANJ

Planinski večer PROKLETIJE 2018 in DOLOMITI 2019

V sredo, 7. novembra, bo ob 19. uri v Vili Lučka v Šoštanju potekal planinski večer, kjer bo preko fotografij in video posnetkov predstavljen letošnji tabor za odrasle, ki je potekal septembra v gorah Prokletij v Albaniji ter tabor v Dolomitih (Italija), ki bo izveden prihodnje leto. Vabljeni!

Program:

• predstavitev tabora za odrasle PROKLETIJE 2018
    • kratka analiza tabora
    • krajši video zapis dogajanja na taboru
    • fotogalerija tabora
  • prva predstavitev programa tabora za odrasle DOLOMITI 2019

Po zaključku sledi druženje in klepet v avli Vile Lučka.

VABLJENI, vstop prost!