AKTIVNOSTI 2018

Domov > Aktivnosti Ostale aktivnosti

Vabimo na neuradni zaključek planinske sezone - izlet v neznano.

Planinski izlet v neznano
Pričetek: 10.11.2018 ob 08:00 uri
Konec: 10.11.2018 ob 19:00 uri
Lokacija: AP Šoštanj
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO ŠOŠTANJ
Kontakt: Vlado Stropnik

Vodniki: Vlado Stropnik, Matej Kortnik

Zahtevnost: Lahka označena pot

Čas hoje: 5 ur

Cena:  17 €

Prijave: V cvetličarni nahtigal do četrtka 8.11.2018

Opis poti:

Kot vsako leto se PD Šoštanj ob koncu leta odpravi na nekakšen neuradni zaključek planinske sezone na izlet v neznano. Organizatorji izleta se vedno potrudimo, da najdemo manj znane, pa vendar zelo zanimive planinske poti lahke težavnostne stopnje za 3 do 5 ure hoje. Na izletu je več časa namenjeno tudi druženju, ogledovanju lokalnih znamenitosti in drugega. Potrudimo se tudi, da pripravimo malico že med hojo (vključeno v ceno) in tudi pozno kosilo (vključeno v ceno). Kje se bomo to leto "potepali" izveste, če se nam pridružite.

Vabljeni na naše naslednje akcije:

17.11. Goričko http://www.pd-sostanj.si/aktivnost_prikazi.php?pid=7106

26.12. 11. tradicionalni pohod Topolšica - Sleme preko Loma http://www.pd-sostanj.si/aktivnost_prikazi.php?pid=7107