Domov > Aktivnosti Ostale aktivnosti

Sekcija Zlatorog Planinskega društva Šoštanj vabi na 10. družinski planinski tabor, ki bo potekal na Koči na planini Razor nad Tolminom.

10. družinski planinski tabor
Pričetek: 30.06.2016
Konec: 03.07.2016
Lokacija: Koča na planini Razor nad Tolminom
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO ŠOŠTANJ
Kontakt: Matej Kortnik

Planinsko društvo Šoštanj
Sekcija Zlatorog

vabi na

10. DRUŽINSKI PLANINSKI TABOR

KDAJ: od četrtka, 30. junija, do nedelje, 3. julija 2016 (tri nočitve).

KJE: Koča na planini Razor 1315 m nad Tolminom (koča s certifikatom Družinam prijazna planinska koča in certifikatom Okolju prijazna planinska koča)

PROGRAM: vsak dan bodo organizirane različne aktivnosti za družine s predšolskimi in osnovnošolskimi otroki. Na planinskih izletih bomo spoznavali zanimivosti gorskega sveta ter izvajali različne družabne igre in delavnice, ki bodo zanimive tako za otroke kot tudi za starše.

ŠT. DRUŽIN: največ. 10 družin s predšolskimi in osnovnošolskimi otroki.

OBVEZNA OPREMA: osnovna planinska in športna oprema, čim več igrač za igranje na prostem, športni rekviziti, glasbila, pesmarica, posteljnina, planinska izkaznica s plačano članarino za leto 2016 in obilica dobre volje.

CENA: vsaka družina poravna stroške prenočevanja in prehrane na planinski koči, organizacijo in vodenje tabora zagotovi PD Šoštanj.

VODSTVO: Matej Kortnik in Bojan Rotovnik

PRIJAVE: do 30. aprila 2016 na el. naslov: info@pd-sostanj.si