Domov > Aktivnosti Ostale aktivnosti

Cena:  17 €

Prijave: V cvetličarni nahtigal do četrtka 3.11.2016

Opis poti:

Kot vsako leto se PD Šoštanj ob koncu leta odpravi na nekakšen neuradni zaključek planinske sezone na izlet v neznano. Organizatorji izleta se vedno potrudimo, da najdemo manj znane, pa vendar zelo zanimive planinske poti lahke težavnostne stopnje za 3 do 5 ure hoje. Na izletu je več časa namenjeno tudi druženju, ogledovanju lokalnih znamenitosti in drugega. Potrudimo se tudi, da pripravimo malico že med hojo (vključeno v ceno) in tudi pozno kosilo (vključeno v ceno). Kje se bomo to leto "potepali" izveste, če se nam pridružite.