Domov > Aktivnosti Ostale aktivnosti

Vabimo vas na 35. zimski pohod "Zdravju naproti". Prijeten vzpon na najvišji vrh Ložniškega gričevja in prijeten razglednik.

Pohod »Zdravju naproti« na Goro Oljko (733 m)
Pričetek: 16.01.2016 ob 08:00 uri
Konec: 17.01.2016 ob 13:00 uri
Lokacija: Odhod iz AP Šoštanj
Organizator: PLANINSKO DRUŠTVO ŠOŠTANJ
Kontakt: Matej Kortnik

Kljub temu, da je izhodišče pohoda uradno Polzela, Šoštanjčani vedno krenemo na Goro Oljko iz Šoštanja, saj tja preko Lokovice in Velikega vrha vodi planinska pot, ki jo oskrbuje naše društvo. Na vrhu prejmejo vsi pohodniki v čast praznika Sv. Neže trdo kuhano jajce, jubilejni pohodniki pa tudi priznanja za 10, 20 in 30 kratno udeležbo na pohodu. Zelo primeren izlet za nabiranje kondicije v zimskih dneh.

Prijave: niso potrebne; dodatne informacije na telefon 040 328 898

Oprema: zimska planinska oprema in pohodne palice

Cena: brezplačno

Čas hoje: 4 ure